Komplexní řešení

Naše společnost zákazníkům nabízí jak výrobu, tak zpracování plechu a plechových dílů, ale také obrábění kovů a mokré, kataforézní i práškové lakování. Zpracujeme pro vás KOMPLEXNÍ návrh výrobního řešení.

Co znamená komplexní řešení?

Základem je vyhotovení komplexního návrhu celého výrobního procesu ukončeného zabalením zboží a jeho dopravou k zákazníkovi. Celý výrobní proces začíná zpracováním plechu, na které navazuje jeho povrchová úprava. Tu provádíme pomocí KTL, práškovým lakováním, mokrým lakováním či jinými povrchovými úpravami.

Po skončení povrchové úpravy pokračuje výrobní proces montáží plechových dílů, elektrických komponentů a jiného materiálu dodaného zákazníkem. Jakmile je celý proces ukončen a zkontrolován, vše důkladně zabalíme a poté dopravíme na adresu zákazníka.

1

Zpracování studie a výrobní dokumentace

2

Výroba jednotlivých dílů

3

Lakování - KTL, práškové či mokré

4

Kompletace a elektromontáž

5

Kontrola kvality, balení a expedice

Inženýring

Cílem inženýringu je navržení výrobního řešení, se kterým úzce souvisí zpracování studie vyrobitelnosti. Jakmile dosáhneme shody, vypracujeme technickou a výrobní dokumentaci.

Precizní zakázková výroba

Vlastní výrobní proces se skládá z jednotlivých konkrétních úkonů, jako je laserové řezání, vysekávání, ohýbání, sváření, broušení, nalisování a navařování spojovacích prvků a vše je ukončeno lakováním.

Lakování

Na přání zákazníků provádíme i povrchovou úpravu materiálu lakováním. K tomu máme k dispozici pod jednou střechou hned tři druhy lakování, a to KTL, práškové a mokré lakování. Našimi hlavními zákazníky, pro které provádíme lakování nejrůznějších dílů, jsou firmy z oblasti automobilového průmyslu, kteří požadují nejvyšší možnou kvalitu, kterou jsme schopni zaručit. Více informací najdete na stránkách lakol.cz

Jednotlivé druhy lakování:

  • KTL lakování: probíhá v ponorové tlakové lince s průjezdním profilem 1200x800x600mm, a to jak silnostěnné, tak i slabostěnné.
  • práškové lakování: probíhá v kontinuální lakovací lince a stříkací box WAGNER je vybaven multi-cyklonem, který umožňuje recyklaci barev
  • mokré lakování: probíhá jak na kontinuální lakovací lince, tak na statickém pracovišti. Na materiál nanášíme jak syntetické, tak vodou ředitelné barvy, a to technologií elektrostatického i nízkotlakového vzduchového stříkání.

Kompletace a elektomontáž

Ve chvíli, kdy jsou všechny díly výrobku hotové a nalakované, je možné přistoupit ke kompletaci a montáži. Plechové díly jsou dle výrobní dokumentace smontovány, je provedena montáž elektronických komponent a případně dalších nutných součástí.

Kontrola kvality, balení a doprava

Závěr výrobního procesu je ve znamení precizní kontroly kvality konečného výrobku, jeho bezpečného zabalení a předání k expedici. Díky vlastní přepravě ELMTRANS můžeme nabídnout dodání hotového výrobků až na místo určení.

certifikát ISO 9001

Ve společnosti ELMTRADE SE jsme získali certifikát ISO9001 a ve společnosti Lakol certifikáty ISO 9001, ISO14001 a IATF 16949, které spolu s našimi prověřenými výrobními postupy a zkušenými zaměstnanci zaručují vysokou kvalitu námi dodávaných výrobků či komplexních řešení.

Navštivte naše další prezentace

Autodoprava ELMTRANS

www.elmtrans.cz

Lakovna LAKOL

www.lakol.cz

Portfolio našich náročných zákazníků:

reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item