Kovovýroba

Předmětem zakázkové činnosti firmy je kovovýroba se zaměřením na zpracování plechu a výrobu plechových dílů, obrábění kovů, mokré, kataforézní a práškové lakování.

Jde o ucelený systém výroby včetně povrchových úprav, montáže, balení a dopravy zboží až k zákazníkovi. Naše výrobky z plechu mají v průmyslu důležitou funkci, neboť jsou tyto díly zabudovány v širokém množství výrobků (parkovací, hrací automaty, letištní info-terminály, plechové díly kopírovacích strojů, mikroskopy, automobily mnoha značek, rozvaděče solárních elektráren apod.).

Pro výrobu používáme špičkovou technologii děrování, laserového pálení a ohýbání. Dále provádíme následné operace, jako je svařování, bodování, montáž sestav, obrábění kovů, ruční, kataforézní a práškové lakování. Dle požadavku zákazníka zajišťujeme kooperačně další povrchové úpravy. Firma zajišťuje pro své zákazníky rovněž balení a dopravu.

Výrobu realizujeme na základě zákazníkem dodané výkresové dokumentace nebo vzorku, kterou přijímáme na vlastním technologickém úseku. Od svého vzniku se naše firma neustále rozvíjí, zavádíme progresivnější výrobní postupy a investujeme do nových technologií. Klademe důraz na neustálé zlepšování kvality výroby a zefektivňování výrobního procesu.

Kam pokračovat dále?

certifikát ISO 9001

Ve společnosti ELMTRADE SE jsme získali certifikát ISO9001 a ve společnosti Lakol certifikáty ISO 9001, ISO14001 a IATF 16949, které spolu s našimi prověřenými výrobními postupy a zkušenými zaměstnanci zaručují vysokou kvalitu námi dodávaných výrobků či komplexních řešení.

Navštivte naše další prezentace

Autodoprava ELMTRANS

www.elmtrans.cz

Lakovna LAKOL

www.lakol.cz

Portfolio našich náročných zákazníků:

reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item
reference__slider--item